12-13.08.2017 – XIX Niedziela Zwykła

  1. Niech to spotkanie z Chrystusem w Eucharystii wleje w nasze serca dużo radości i pokoju!

 

  1. W sobotę 12 sierpnia Msza św. w Erice (Kerkweg 121) wyjątkowo o godz. 16.00! Kolejna Msza w Erice w drugą sobotę września (9 września). W niedzielę 13 sierpnia Msza św. o godz. 14.30 w Marknesse (G. Lokkenstraat 32) w pobliżu Emmeloord oraz w Groningen w kościele Św. Franciszka (Zaagmuldersweg 67) o godz. 17.00. Kolejna Msza św. w Marknesse w drugą niedzielę września (10 września). Przed Mszami okazja do spowiedzi św.. W Groningen za tydzień druga taca na Biskupstwo!

 

  1. W sobotę 19 sierpnia Msza św. o godz. 18.00 w Hoogeveen (Blankenslaan-Oost 2). Kolejna Msza w Hoogeveen w trzecią sobotę września (16 września). W niedzielę 20 sierpnia Msza św. o godz. 14.30 w Lemmer (Schans 45) oraz w Groningen w kościele Św. Franciszka (Zaagmuldersweg 67) o godz. 17.00. Kolejna Msza św. w Lemmer w trzecią niedzielę września (17 września). Przed Mszami okazja do spowiedzi św..

 

  1. Przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny i katechetyczny do Polskiej Sobotniej Szkoły działającej przy Misji, szczególnie dotyczy to dzieci do I Komunii oraz do Bierzmowania! Więcej informacji o Szkole na stronie internetowej i u pani Ewy Krzykowskiej (ewa.krzykowska67@gmail.com). Z tyłu kościoła wyłożone są wydruki formularzy zapisu do PSS.

 

  1. Z tyłu kościoła wykładane są kartki zapisu do PMK Groningen (jesteśmy wspólnotą personalną).

 

  1. Wychodząc można nabyć najnowszy numer dwumiesięcznika katolickiego „Miłujcie się” .

 

  1. Polecam stronę internetową Misji (www.groningen.org.pl), gdzie na bieżąco możemy śledzić wszystkie informacje i ogłoszenia dotyczące Misji jak również obejrzeć uaktualnioną galerię zdjęć.

 

  1. Wszystkim solenizantom, jubilatom najbliższego czasu życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.

 

  1. Wszystkim wypoczywającym, udającym się jeszcze na wakacje czy urlopy życzę udanego, bezpiecznego i słonecznego wypoczynku.                                                                                                               Hoogeveen, 12.08.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six + 7 =