03.09.2017 – XXII Niedziela Zwykła

  1.  Niech to spotkanie z Chrystusem w Eucharystii wleje w nasze serca dużo radości i pokoju!

 

  1. W niedzielę 3 września Msza św. w Groningen w Katedrze Św. Józefa (Radesingel 2) o godz. 17.00. Przed Mszą okazja do spowiedzi św.. Przed Mszą modlitwa różańcowa, prowadzona przez Grupę Żywego Różańca; po Mszy zmiana tajemnic. Zapraszam więc już na godz. 16.40!

 

  1. W sobotę 9 września Msza św. o godz. 17.30 w Erice (Kerkweg 121). Kolejna Msza w Erice w drugą sobotę października (14 października). W niedzielę 10 września Msza św. o godz. 14.30 w Marknesse (G. Lokkenstraat 32) w pobliżu Emmeloord oraz w Groningen w kościele Św. Franciszka (Zaagmuldersweg 67) o godz. 17.00. Kolejna Msza św. w Marknesse w drugą niedzielę października (8 października). Przed Mszami okazja do spowiedzi św.. W Groningen za tydzień druga taca na Biskupstwo!

 

  1. Przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny i katechetyczny do Polskiej Sobotniej Szkoły działającej przy Misji, szczególnie dotyczy to dzieci do I Komunii oraz do Bierzmowania! Więcej informacji o Szkole na stronie internetowej i u pani Ewy Krzykowskiej (ewa.krzykowska67@gmail.com). Z tyłu kościoła wyłożone są wydruki formularzy zapisu do PSS. Rozpoczęcie roku 16 września w budynku szkoły (Haydnlaan 102, 9722 CL Groningen) o godz. 14.00, a o godz. 16.00 w kościele Św. Franciszka (Zaagmuldersweg 67) Msza św. z poświęceniem przyborów szkolnych.

 

  1. Z tyłu kościoła wykładane są kartki zapisu do PMK Groningen (jesteśmy wspólnotą personalną).

 

  1. Wychodząc można nabyć najnowszy numer dwumiesięcznika katolickiego „Miłujcie się” oraz zabrać darmowy kwartalnik „Głos dla Życia”.

 

  1. Polecam stronę internetową Misji (www.groningen.org.pl), gdzie na bieżąco możemy śledzić wszystkie informacje i ogłoszenia dotyczące Misji jak również obejrzeć uaktualnioną galerię zdjęć.

 

  1. Wszystkim solenizantom, jubilatom najbliższego czasu życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.                                                                                            Hoogeveen, 02.09.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − six =