KRĘGI BIBLIJNE

KRĘGI BIBLIJNE!

 

W trosce o umocnienie naszej wiary w Jezusa Chrystusa, ożywieni duchem misyjnym pragniemy zaprosić wiernych 

do udziału w KRĘGACH  BIBLIJNYCH, które organizowane są w każdą I-szą niedzielę miesiąca w Katedrze Św. Józefa w Groningen (Radesingel 4)  od godz. 16.00.

 

Na naszych spotkaniach w kręgu biblijnym prosimy Boga Ojca o dary i łaski Ducha Świętego, słuchamy fragmentu z Pisma Świętego, wsłuchujemy się w to co każdy wypowiada, odczuwa w sercu po odczytaniu konkretnego tekstu Biblii oraz odczytujemy homilię ks. Jana Kruczyńskiego, która pomaga lepiej zrozumieć  Słowo Boże i przyjąć je do ludzkich serc. 

Ksiądz Jan Kruczyński, dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji,  im. Św. Jana Pawla II  ze Stargardu  zaprasza  wspólnoty, parafie, misje  do prowadzenia kręgów biblijnych.

Ks. J. Kruczyński jest autorem zbioru 117 homilii obejmujących cztery Ewangelie i Dzieje Apostolskie.  Homilie ks. J. Kruczyńskiego nie posiadają charakteru teologicznego, dzięki czemu są zrozumiałe dla słuchacza, a zarazem stanowią pomoc w zrozumieniu Słowa Bożego.

Więcej informacji: Proboszcz  ks. J. Okonek tel.+31/634 905 233 e-mail: jokonek@live.nl

 Istnieje możliwość zakupu Zeszytów z Homiliami ks. Kruczyńskiego pt.” Radość z prowadzenia domowego kręgu biblijnego”  w cenie € 3 u Proboszcza. 

 

                             Zapraszamy do odwiedzenia strony:  www.cne24.pl – jankruczynski/kregi-biblijne

 

Skorzystajmy z tej możliwości poznania bardziej Pisma Świętego !   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × five =