Ogłoszenie związane z koronawirusem w Niderlandach

W związku z decyzja Episkopatu Niderlandów do 1 czerwca (Poniedziałek Zesłania Ducha Świętego) zostają ODWOŁANE wszystkie niedzielne Msze w języku polskim na terenie Biskupstwa GRONINGEN-LEEUWARDEN. Tym samym nie odbędą się zajęcia przewidziane w marcu, kwietniu i maju w Polskiej Sobotniej Szkole działającej przy Misji! Niestety zmuszony jestem odwołać I Komunię świętą oraz Bierzmowanie! O nowych terminach czy ustaleniach będziemy informować na bieżąco.

Zachęcam do MODLITWY O ZAPRZESTANIE ROZPOWSZECHNIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA:
Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię. Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł. Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby, pociesz ich rodziny.
Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację. Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia.
Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami, prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa. Amen.

Bisschoppen annuleren alle kerkdiensten in de weekenden en ontraden andere activiteiten:

De rooms-katholieke bisschoppen van Nederland hebben alle kerkdiensten op zaterdagavonden en zondagen tot minstens 1 juni afgelast wegens de coronacrisis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − fifteen =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.