26.04.2020 – III Niedziela Wielkanocna

1. Niech kolejne spotkanie ze Zmartwychwstałym, chociażby w ten sposób duchowy poprzez przekaz LiveStream na kanale YouTube, umocni nasza wiarę i wleje w nasze serca dużo radości i pokoju!

2. Zapraszam do oglądania transmisji niedzielnych Mszy świętych o godz. 11.00 w języku polskim w systemie LiveStream na kanale YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC_jkcVd-5UBQCYevK01mFEQ

W niedzielę 26 kwietnia Msza Św. w przekazie LiveStream wyjątkowo o godz. 11.15! Za tydzień 3 maja w Święto Matki Bożej Królowej Polski przekaz Mszy Św. o godz. 11.00!

3. Kto chciałby wesprzeć Misję swoją ofiarą, chociażby tzw. niedzielną tacą, kolektą może to uczynić dokonując wpłat na konto Misji: IBAN:NL59ABNA0613011562 J.A.OKONEK, POOLSE KATHOLIEKE MISSIE. Prosimy zaznaczyć w opisie na przelewie: Kolekta 2020

4. W związku z decyzją Biskupów o zamknięciu kościołów do 1 czerwca dla kultu publicznego jestem zmuszony odwołać planowany na 3 maja Sakrament Bierzmowania, a na 7 czerwca uroczystość I Komunii Świętej. O nowych ustaleniach i terminach będę informował na stronie internetowej Misji pod zakładką „Ogłoszenia parafialne” lub „Aktualności” oraz na Facebooku.

Przyjęte intencje mszalne zostaną odprawione w terminie późniejszym, kiedy to kościoły zostaną otwarte dla publicznego kultu.

5. Z wiadomych przyczyn zawieszone zostały (przynajmniej do 1 czerwca) zajęcia w Polskiej Sobotniej Szkole działającej przy Misji w Groningen jak i w Filii Szkoły w Luttelgeest. Jesteśmy w kontakcie w rodzicami i dziećmi i drogą e-mailową czy prze WhatsApp otrzymują zadania i tematy do opracowywania w domach.

W związku z powyższym przeniesiona została pielgrzymko-wycieczka do Włoch na termin 11.10-17.10.2020. Kilku osobom ten termin nie pasuje, więc zwolniło się kilka miejsc. Zainteresowane osoby proszę o kontakt ze mną!

6. Wszystkim solenizantom, jubilatom najbliższego czasu życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.

7. W tym trudnym czasie izolacji, w jakiej się znaleźliśmy, niech Chrystus Zmartwychwstały udziela nam wszystkim hojnie Swoich Łask a szczególnie łaski zdrowia! Błogosławionej niedzieli!

Klazienaveen, 26.04.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × five =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.